Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss!
Ring, mejla eller besök oss på:

Svetshuset Örebro AB
Osmundgatan 5
703 83 ÖREBRO

Tel: 019-6036050
E-post: info@svetshuset-orebro.se

Öppettider:

Måndag - Fredag 07,30 till 16,30

Lördag - Stängt

Söndag - Stängt

------------------------------------------------------------------------------------------

  • Kemppi

Personal.

Just nu söker vi inte någon ny personal .

Personal

Mathias Törnqvist    019-6036051           Säljare, Gas                      mathias@svetshuset-orebro.se

Niclas Söberg          019-6036052           Ägare, Säljare, reparatör   niclas@svetshuset-orebro.se

Martin Johansson    019-6036053           Butiksansvarig, Gasansvarig   martin@svetshuset-orebro.se

Meik Zangs             019-6036054           Reparatör

Joakim Bohman      019-6036054           Reparatör                 joakim@svetshuset-orebro.se

Johanna Pettersson 019-6036055          Butik och gasförsäljning   johanna@svetshuset-orebro.se

Per Eriksson            019-6036056          Chafför , utkörning Gas         per@svetshuset-orebro.se